29/11/2020

DESTEK TAM!

6 Aralık 2013 - 00:00
DESTEK TAM!

Sıcak diyalogları ile vatandaşların ilgisini çeken belediye başkan aday adayı Zekiye Aydemir, hayalindeki Gerede'yi yapılandırmaya aday olduğunu dile getirerek, olası sorunları dinliyor.

Gerede tarihinde bir ilke imza atarak, gösterdiği medeni cesaret nedeniyle de vatandaşın takdirini kazanan bayan belediye başkan aday adayı Zekiye Aydemir, hemşerilerini yalnız bırakmayarak, dertlerini dinliyor, sorunlarını not ediyor.

Aylar önce ilk kez Geredegazetesi'nin okuyucuları ile paylaştığı "Gerede'ye bayan başkan aday adayı" haberimiz, geçtiğimiz haftalarda gerçeğe dönüşürken; kamuoyunda da "o bayan" olarak anılan Zekiye Aydemir, ilçe halkının yanında yer alarak, samimi pozlar veriyor.

Gerede siyaset tarihine bir ilk olarak adını yazdırmayı başaran bayan aday; Gerede'nin geleceğini tayin edebilecek önemde projeleri olduğunu anlatıyor.

Aydemir, Ankara'da yaşamasına rağmen Gerede ile olan bağlarını hiç kesmediğini belirterek, "İş hayatım her ne kadar Ankara'da geçse de biz hiçbir zaman Gerede'den kopamadık, hep bir ayağımız ve yüreğimiz Gerede'de memleketimde oldu," ifadelerini kullandı.

Sıcak diyalogları ile vatandaşların ilgisini çeken Aydemir, hayalindeki Gerede'yi yapılandırmaya aday olduğunu dile getirerek, olası sorunları dinliyor.

Sık-sık Gerede'ye gelerek, vatandaşlarla buluşan Gerede'nin ilk bayan belediye başkan aday adayı Zekiye Aydemir, hemcinslerinin hayli samimi ilgisi ile karşılaştığını aktararak; "Özellikle kadınlarımızın heyecanı en az benim kadar. Onlar başkan adayının sonuçların açıklanmasını bekliyorlar," diye konuştu.

Geredeli esnafın da kendisini yalnız bırakmadığını kaydeden Aydemir, ilgiye teşekkür ederek; "Oto sanayinde yaptığımız sohbetlerde her bir esnafımız çayını ikram etmeden bırakmazken, yaklaşan seçim sonuçlarının heyecanını birlikte paylaştık," dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.