29/11/2020

-5’TE ÇALIŞMAYA DEVAM

8 Aralık 2013 - 00:00
-5’TE ÇALIŞMAYA DEVAM

Yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu tam gaz çalışmaya devam ediyor. Mısırlıoğlu, Bolu halkından destek almak için sahalardaki çalışmasına kar kış demeden sürdürüyor.

Haber: Elif SARIHAN

CHP Bolu Belediye Başkanı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu yerel seçimlere hazırlanmaya devam ederken,sosyal medyayı da yoğun bir şekilde kullanıyor. Yaptığı çalışmalarını an be an sosyal sitelerden duyuran Mısırlıoğlu, çalışmaları hakkında da şunları söyledi; "Güne saat 7 de başlıyorum. Gece 11'e kadar siyaset çalışmalarım sürüyor. Elimden geldiğince çok kapı çalmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince bir çok esnafı ziyaret etmeye çalışıyorum. Vaktim oldukça da eş dost akrabalarımı ziyaret etmeye çalışıyorum. Siyaset öncelikle insanlarla yapılır. Eşinin, dostunun sana inanıp güvenmesi her şeyden önemlidir. Ben bu anlamda çok büyük bir destekle yola çıkmıştım. Bu güne kadar 6 bin kapı çaldım. 6 Bin kapıyı çalınca her kapıda 2 kişiye ulaşsam şuana kadar 10 bin kişiye ulaştım diyebilirim. Bir çok adaya göre çalışmalarıma önemli bir noktada başladım. Bolu halkına elimden geldiğince her noktasına her sokağına her mahallesine ulaşmak için de büyük çaba sarf edeceğim. Benim enerjimle, mimarlığımla kimse yarışamaz. 35 yaşındayım uyumayabilirim, bütün enerjimi siyasette Bolu halkına adayabilirim. Benimle enerjisiyle yarışabilecek bir insan olduğunu düşünmüyorum."

Karacaağaç Mahallesinde Milletvekili Tanju Özcan ve partililerin de desteğini alarak çalışmalarına devam eden Mısırlıoğlu -5 dereceyi hissetmiyor. MİMAR MEHTAP Ile 2014'te 14 KAZANACAK sloganı ile çalışmalarına devam eden Mısırlıoğlu çalışmalarını an be an sosyal medyadan da duyurmaya devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.