29/11/2020

BU HALK HİZMETKARLARINI UNUTMAZ!

8 Aralık 2013 - 00:00
BU HALK HİZMETKARLARINI UNUTMAZ!

Birlik beraberlik mesajının verildiği AK Parti il binasında yapılan basın toplantısında ustalık dönemi için kolları sıvayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz "Bu halk kendine hizmet eden hizmetkarlarını unutmaz" diyerek büyük bir farkla yeniden AK Parti'nin mutlak zaferle belediye başkanlığı seçimlerini kazanacağını söyledi.

HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

AK Parti İl Başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Belediye Başkan Aday Adayları Abdullah Uzun, Tahsin Akduman, il yönetim kurulu üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve basın mensupları katıldı. Yapılan toplantıda AK Parti olarak 30 Mart akşamı mutlak zafer beklentisi içinde olduklarını söyleyen teşkilat üyeleri el birliği ile seçim çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürecekleri mesajını verdiler. Toplantıda ustalık dönemi için kolları sıvayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın ifadeleri dikkat çekti. Yılmaz "Bu halk kendine hizmet eden hizmetkarlarını unutmaz" diyerek büyük bir farkla yeniden AK Parti'nin belediye başkanlığı seçimlerini kazanacağını ifade etti.

ALAADDİN BEY'İ BU BAŞARISINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM

Toplantıda sırasıyla konuşma yapan teşkilat yöneticilerinin şu değerlendirmeleri yaptı;

Ömer Sayın

Hepinizde bildiği gibi bir yerel seçim atmosferinin içindeyiz. Şuan partimizin aday adaylıkla ilgili çalışmaları devam ediyor. İllerimiz bitti. Belediye başkan adayımız üçüncü dönem itibariyle yine Alaaddin Yılmaz Bey olarak açıklandı. Öncelikle Alaaddin Bey'i bu başarısından dolayı tebrik ediyorum. Bolumuza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Alaaddin Bey geçtiğimiz 10 yılda belediye başkanlığı yaptı hakikaten Bolu'ya çok uzun süreden beri yapılamayan işlerin bir çoğunu yaptı bir çoğunu da bitirmek üzere.

ALAADDİN BEY BOLU'NUN ZİRVESİNDE 10 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR BÜTÜN ZORLUKLARA BÜTÜN ESEN SERT RÜZGARLARA HER TÜRLÜ TAARRUZA GÖĞÜS GEREREK BU HİZMETLERİNİ DEVAM ETTİRDİ

Zirvelerde durmak zordur. Zirvelerde rüzgar çok sert eser. Alaaddin Bey Bolu'nun zirvesinde 10 yılı aşkın bir süredir bütün zorluklara bütün esen sert rüzgarlara her türlü taarruza göğüs gererek bu hizmetlerini devam ettirdi. İnşallah bundan sonrada devam ettirecek. Tabi Bolu merkezde Alaaddin Bey'le birlikte 4 tane arkadaşımız belediye başkan aday adayı oldu. Hakikaten bütün arkadaşlarımızda Bolu'ya belediye başkanı olabilecek yetenek ve vasıfta arkadaşlarımızdır. Alaaddin Bey yeniden aday gösterildi. Tabi yerel seçimler partiler için çok ciddi sıkıntılara gebedir. Genel seçimlerde aday adayı olup aday olmayan arkadaşlarımız küskünlük kırgınlık ve bir ayrımcılığa savrulmaya maruz kalabilirler ancak AK Parti olarak bizim diğer partilerden bir farkımız var. Bizi bir arada tutan bir dava anlayışımız var. Bizi bir arada tutan bir hizmet aşkımız var. Bizim değerlerimize bağlılığımız ve bu millete daha çok hizmet borcumuz var.

FİTNE FESAT BEKLEYENLER HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAYACAK

Aday adayı arkadaşlarımızla birlikte ilerleyen dönemlerde seçimlerden en yüksek başarıyı alarak belediye başkanlığını en yüksek oranda kazanacağız İnşallah. Bu zaferi hep birlikte yaşayacağımızı ümit ediyorum. Bütün teşkilatımızın kollarında görev yapan arkadaşlarımız buradalar. Bu arada hep birlikte ak partinin bir ve beraber olduğunu, hiç bir şekilde bir fitne fesadın AK Parti'yi bölemeyeceğini parçalayamayacağını AK Parti'nin parçalanıp bölünüp yok olmasını bekleyenlerin yeni hayal kırıklıkları yaşayacaklarını ve uzun yıllar İnşallah AK Parti'nin uzun yıllar geçtiğimiz 10 yılda yaptığı hizmetleri aziz milletimize hizmet edeceğinin müjdesini buradan bir kez daha vermek istiyorum.

BEN ADAY OLAMADIM DİYECEKSENİZ HİÇ BU YOLA ÇIKMAYIN" DEDİK

Ali Ercoşkun

Yerel seçimler sadece belediye başkan adaylıkları değil, aynı zamanda belediye meclis üyelikleri, il genel meclisi üyelikleri gibi bir çok pozisyonu içinde bulunduran bir süreç. Dolayısıyla teşkilatların her zamankinden daha yoğun olduğu bir süreç. Aday adaylığı için "Bende varım" diyen bir çok arkadaşımızın olduğu bir dönem gerçekleşiyor. Bu aday adaylığı süreci gerçekleşirken aday adayı olan arkadaşlarımıza hep "Eğer adaylık tespit edildikten sonra belirlenen aday etrafında hep birlikte çalışacaksak o zaman buyurun yola açık ama yarın ben aday olamadım diyecekseniz hiç bu yola çıkmayın" dedik. Bütün ilçelerimizde beldelerimizde aynı şekilde dile getirdik ve şuanda da burada yaşanan tablo tüm aday adaylarımızla birlikte belediye başkanımızla teşkilatımızla birlikte yaşanan tabloda bu durumun en somut örneği. Dolayısıyla ben tüm aday adaylarımıza ve bu toplantıyı organize eden teşkilat başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah biz aynı tabloyu tüm ilçelerde gerçekleştireceğiz. Her seçim dönemi kendi içinde bir takım zorlukları içeriyor ama bundan sonraki Cumhurbaşkanlığı seçimlerini de göz önünde bulundurarak bir karmaşa ve kaos ortamı bir şekilde yeniden ortaya koyulmaya çalışılıyor. Milletimiz 3 Kasım 2002'den bu yana bu tür yaklaşımlara prim vermedi bundan sonra İnşallah başarımızı arttırarak yolumuza devam edeceğiz. Milletimiz yine en iyi karşılığı sandıkta verecek. Bu karmaşayı ortaya koymak isteyenlerin bir hesabı varsa Allah'ında bu konuda bir hesabı var. Bu durum yüce milelimizin lehine neticelenecektir. Bu süreçte bir oy fazla nasıl alabilir izin gece gündüz çalışması içinde olacağımızdan eminiz. Buradan belediye başkanımızı tekrar tebrik ediyorum. İnşallah üçüncü dönem yeniden el birliğe ile çok ciddi çalışmaları el birliği ile ortaya koyarız.

BURADA GÖSTERMİŞ OLDUĞUMUZ BİRLİKTELİK GÖSTERMELİK BİR BİRLİKTELİK DEĞİL

Fehmi Küpçü

Her zaman söylüyoruz AK Parti farklı bir hissiyatı öğütleyen bir yol hikayesi. Bu yol hikayesinde yola çıkarken Abdullah Ağabeyin kullandığı çok güzel bir beyanı vardı ve başkanımızda bu beyanı kullandı. İnşallah bu noktadan sonra Alaaddin Ağabeyde bu düsturu kullanacağını ümit ederek insanı merkeze koyan AK Parti anlayışında bir AK Partilin alternatifi bir başka AK Partili olabilir. Demokrasi adına çok ciddi anlamda bir mücadele verildi. Mücahit Başkan, Abdullah Ağabey, Tahsin Ağabey, Alaaddin Başkan arasında adaylık süreci yaşanırken biz milletvekilleri olarak AK Parti'nin içindeki sürecin içinde bulunmaya çalıştık. Çünkü bu bir zenginlikti. Bizim inandığımız inanç gereği hem de bizim partimizin kültürü gereği o fazilete basirete inanan bir anlayışı ve düsturu öğütlüyordu ve süreç tamamlandı. Bolu'nun marka şehir olması için müthiş bir değişim yaşandı. AK Parti genel merkezimiz Alaaddin Ağabeyle beraber yola devam kararı aldı. Burada göstermiş olduğumuz birliktelik göstermelik bir birliktelik değil. Samimiyetsiz bir birliktelik değil. Biz tamda içerden tabiri caizse ta ciğerden konuşmaya çalışıyoruz. Bütün aday adayları ağabeylerimizin de tavrı aynı şekilde. Bizim davamızın kişisel bir dava olmadığını bu dava anlayışının içinde aday adayı ağabeylerimizin tek dertlerinin başkanlık derdi olmadığını siz sürecin içinde göreceksiniz. Biz İnşallah bu süreci ihlaslı bir şekilde bütün verimliliğimizle çalışmaya devam edeceğiz.

MİLLETİMİZ HALK MERKEZLİ SİYASETİN ALTINI KALIN BİR KALEMLE TEKRAR ÇİZDİ

Bu ülkede AK Parti millet merkezli halkına hizmet götüren bu siyasi anlayışa 10 yıldır AK Partimiz riayet ediyor İnşallah bundan sonrada hep birlikte ilçelerimiz ve beldelerimizle bu çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Bu yaşadığımız son konjektör gösterdi ki milletimiz halk merkezli siyasetin altını kalın bir kalemle tekrar çizdi. Bizde bu meramımızı derdimizi milletimize olan muhabbetimizi aşkımızı devam ettireceğiz. Diğer siyasi partilerimizin de halka inme konusunda AK Parti'den örnek almalarını murat ediyorum.

NE GÖREV VERİLİRSE SONUNA KADAR YAPMAYA HAZIRIZ

Tahsin Akduman

AK Parti olarak çok güzel bir aday adaylığı süreci yaşadık. Sonuçta da Alaaddin Yılmaz Bey aday oldu. Bu süreçten sonra kendisinin sonuna kadar bütün teşkilat olarak destekçisiyiz. Bana da teşkilatımız yada Alaaddin Bey tarafından ne görev verilirse sonuna kadar yapmaya hazırız. Önemli olan burada AK Parti'nin başarısıdır. Çok güzel hizmetler yapacağımızı bir kez daha söylüyorum. Belediye başkan adayımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

ALAADDİN YILMAZ BEY'LE BERABER ÜÇÜNCÜ DÖNEM İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Abdullah Uzun

Genel merkezimiz belediye başkan adayımızı belirledi değerli Başbakanımız üçüncü dönemde de Aladdin Yılmaz Bey'le birlikte teşkilatımızı temsil edeceğini ilan etti. Öncelikle partimize milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Aday adaylığı sürecinde birkaç konun altını çizmiştik. Bir şekilde kendimizi bağlamıştık. Burada koltuğa kimin oturacağı değil de partimizin oylarının Yüzde Elli'den Altmış'a nasıl çıkacağı konusuydu. Aday adaylığı sürecinde Alaaddin Yılmaz Bey'le beraber üçüncü dönem için hep birlikte çalışacağız. Bir AK Partilinin alternatifi yine bir AK Partilidir. Diğer parti adaylarına ben bu süreçte şans vermiyorum. Diğer siyasi partilerin adayları da Bolu'dan çıkmış Bolu'nun evlatlarıdır ancak belediyecilik bizim işimizdir. Bunu 1994 yılında İstanbul Belediye Başkanlığı görevini yapan Başbakanımız söylemektedir. Biz bütün aday adayı arkadaşlarımız olarak biz teşkilatın emrinde olarak 30 Mart akşamına kadar sandıklar açılıp tutanaklar yetkili eller ulaşana kadar biz Bolu'da çalışacağımızı yine sizlerin huzurunda deklare ediyoruz. Bu süreçte bize destek olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

BİZ SADECE BİR BAYRAK YARIŞINA GİRDİK

Mücahit Kutlu

AK Parti sizlerinde gördüğü gibi çok büyük bir aile. Başarıya giden yolda en çok ihtiyaç duyduğumuz durumun barış ve kardeşlik olduğuna inancımızın tam olduğunu bilmenizi isterim. Bu güne kadar seçimlerde nasıl katlanarak başarıya doğru koşmuşsa yine AK Parti teşkilatlarımızla 2014 yılında zafere ulaşacaktır. AK Parti'nin yine Bolu'da yüksek oranlarda oy alarak belediyeyi alacağından hiç şüphemiz yok. Dolayısıyla biz burada aday adayı olan arkadaşlarımızla bizim aramızda muhalefetimiz olmamıştır. Biz sadece bir bayrak yarışına girdik ve Alaaddin Bey belediye başkan adayımız olarak bu işle görevlendirildi. Biz bu güne kadar teşkilatımıza faydalı olabilmek için nasıl bir çalışma gerçekleştirdiysek yine aynı düşüncelerle birlik beraberlik içinde teşkilatımızın emrinde olduğumuzu ve üzerimize düşen görevi sonuna kadar yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. AK Parti'nin en büyük gücü milletimizdir. Milletimizin de bize olan gücü ve teveccühü ile bu birlik ve beraberliğimizi koruyarak ve bu durumu samimi bir şekilde ortaya koymaya devam edeceğiz. 30 Mart akşamı yerel iktidarın yine zaferin AK Parti'de olacağından hiç şüphemiz yok. Hep birlikte 30 Mart akşamı zaferi birlikte kutlamak amacıyla hepinize teşekkür ediyorum.

BOLU'YA TEKRAR HİZMETKARLIK YAPMA YETKİSİ VERİLDİ

Alaaddin Yılmaz

Her seçim döneminde olduğu gibi bu süreçte de AK Parti'nin içinde birlik bütünlük bozulmuş gibi bir imajın aday belirlendikten sonra bir birlik havasına dönüştüğünü bu güne kadar hep görmüştünüz. Bundan öncede aynı durumu yaşadık. Bu kurumun bir aile olduğunu aile içinde de bir takım tartışmaların olduğunu ve farklı düşüncelerin olabileceğini ama netice olarak bir aile ortamı içerisinde bu çalışmaların yürütüldüğünün bir göstergesidir. Teşkilat yoklamalarında bana verilen bir destek var. Bu durumdan dolayı tüm desteklerden Allah razı olsun. Kamuya yaklaşık 10 yıldır hizmet ettiğimiz il başkanlığımızı da sayarsak 11 yıllık bir hizmet geçmişimiz var. Bu hizmet geçmişinde Bolu halkının bize gösterdiği teveccüh ve kamuoyu yoklamalarında bizim öne çıkmamız dolayısıyla ustalık dönemi talebimizin partimizin, halkımızın ve genel başkanımız tarafından uygun görülerek Bolu'ya tekrar hizmetkarlık yapma yetkisi verildi. İnşallah bu desteği halkta sürdürürse biz yapacaklarımızla Bolu'nun karşısında olacağız. Bu güne kadar belediyecilik için bir başarı gerçekleştirmişsek bize bu gücü veren bu ailedir. Arkamızda tek başına bir iktidar gücüdür ve teşkilatımızdır. Biz böyle geniş bir ailenin gücünü hissettiğimiz için bu başarıları sağlamış durumdayız. AK Parti herkesin bildiği gibi belediyecilikten gelen bir partidir. Biz belediyecilikten gelen bir parti olarak belediyemizi bir Dünya şehri yapma yolunda gidiyoruz. Başbakanımızda ülkemizin dünyada süper ülkeler seviyesine getirmek için uğraşıyor. Türkiye 10 yıl öncesinin Türkiye'si değil. Bolu'da 10 yıl öncesinin Bolu'su değil. Biz bu birlik ve beraberlikle önümüzdeki 5 yıl içinde Bolu ve Türkiye çok daha farklı konuma gelecektir. Önümüzdeki dönemde belediye başkanlığı seçimleri çalışmalarımızı hep birlikte yürüteceğiz. Bizim aramızda herhangi bir ayrılık gayrılık görmeyeceksiniz. Bizi başarılı kılanda bu durumdur. Biz hizmetkarlıkta hata yapmadığımız sürece hizmetkarlığına soyunduğumuz halk kendine hizmet edene sırtını dönmez. Biz önümüzdeki dönemde yaptıklarımız ve projelendirmelerle halkın karşısında olmaya devam edeceğiz. Bizim karşımızda olanlar hayalleri ile bizim karşımızda olacak. Dolayısıyla bize yetieşbilmeleri mümkün değildir. Allah bize bu güçle beraber Bolu'ya ustalık döneminde hizmetkarlık yapmayı nasip etsin. Herkese teşekkür ediyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.