09/08/2020

YILBAŞI’NA SOYLU OTEL’DE GİRİLİR

22 Aralık 2014 - 00:00
YILBAŞI’NA SOYLU OTEL’DE GİRİLİR

Bolu Soylu Otel’in Genel Müdürü İbrahim Yüksel; “ Yılbaşı için Bolu halkına özel programlar hazırladık, ve her bütçeye hitap edecek herkesin eğlenebileceği standartta programlarımız olacak” diyerek, Bolu halkının rezervasyonlarını bir an önce yaptırmasını istedi.

Haber: Ali Rıza Şahinoğlu

Soylu Otel'in Genel Müdürü İbrahim Yüksel, Bolu'da merkezi anlamda kalitenin yeni yüzü olmak için hizmetlerin en iyisini sunmak için elimizden gelini yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz dedi.

Yüksel; "Ana programımız, Sanatçı Pınar Öner'in bulunacağı otelimizin en üst katındaki kolonsuz görüş mesafesinde sıkıntı yaşanmayacak alanda eğlenceli programımız olacak, kişiye özel olarak masa rezervasyonları yapılacak ( 2 kişiye özel, 4 kişiye, 6 kişiye, 10 kişi) gibi standart maslarımız olacaktır" dedi.

Bunu yanında oteliniz ana restorandın da daha düşük bütçeli saat 22:00 itibari ile canlı müzikli Yılbaşı Özel programımız olacaktır. Otelimizin Lokasyonu sebebi ile Bolunun her yönüne ulaşım sıkıntısı yaşamaksızın, evinize en yakın mesafesinde dolu dolu eğlenip yolda vakit geçirmeden evinize ulaşabilecek yerdeyiz. Bolulular en kaliteli kırmızı et menümüz servis kalitemiz ile 2015 yılına girmenin keyfini yaşayacaklar.

Yüksel; "Doluluk oranımız şu anda % 80 ulaşmış olup geç kalan misafirlerimize kesinlikle yer yok demeyip, ana restoranımız da güzel bir programa eşlik edeceklerdir. Son olarak Bolu'daki eğlence sevenleri kalitenin, hizmetin yeni durağı Soylu Otele Yılbaşı Özel Programda rezervasyonlarını yaptırmaya bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.