29/11/2020

KOL KOLA SEÇİM ÇALIŞMASINA BAŞLADILAR

12 Aralık 2013 - 00:00
KOL KOLA SEÇİM ÇALIŞMASINA BAŞLADILAR

Mart 2014'te gerçekleşecek yerel seçimler öncesi, Bolu'da mevcut Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın yeniden aday olarak gösterilmesinin ardından, AK Parti Bolu teşkilatı seçim çalışmaları için start verdi.

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, yerel seçim çalışmalarına Sümer Mahallesi'nden başladı. Seçim çalışmasının ilk gününde Başkan Yılmaz'a Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Belediye Başkan aday adayları, meclis üyeleri, Sümer Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kahruman ve kalabalık bir partili gurubu eşlik etti. Sümer Mahallesi'nde esnafları ziyaret eden Başkan Yılmaz vatandaşların yoğun ilgisi karşılaştı. Başkan Yılmaz," Bizim çalışmalarımızı zaten vatandaşımız görüyor. Sümer Mahallesi diğer yerel seçimlerde hep destekçimiz olmuştur yine desteklerini esirgemeyeceklerine güvenimiz tamdır" dedi.

"SIRA İNŞALLAH USTALIK DÖNEMİNDE"

Başkan Yılmaz'ı gören vatandaşlar, "Gönüllerimiz bir başkanım. Çalışmalarınızdan çok memnunuz hep destek tam destek" dediler.

Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz'da soğuk bir günde seçim startı verdiklerini ama halkın sevgisi ile gönüllerinin ısındığını ifade ederek," İl Başkanımızın nezaretinde belediye başkanı aday adaylarımız, kadın kollarımız gençlik kollarımızla beraber çalışmalarımıza ‘Bismillah' dedik. Diğer seçimlerde olduğu gibi aynı neticeye götüreceği inancıyla Sümer Mahallesi'nden çalışmaya karar verdik. Diğer mahallelerimizden aldığımız destekler çok yüksek. Her mahalleden destek almasak seçimi kazanamayız. İnşallah eksik işlerimizi tamamlayabiliriz. Artık çıraklık dönemimiz bitti, kalfalık dönemimiz bitti, inşallah ustalık döneminde Bolu'nun hizmetkarlığına devam edip eksik kalan işlerimizi tamamlamak için hem Sümer Mahallesi'nde ki vatandaşlarımızın tamamından, hem de Bolu halkından tekrar bize destek vermelerini istiyoruz. Onlara hizmet etme arzusunda olduğumuzu ifade ediyoruz. Dualarını ve desteklerini bekliyoruz" diye konuştu.

"BÜYÜK BİR TEVECCÜH VAR"

Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın'da soğuk havayı vatandaştan aldıkları enerji ile hissetmediklerini ifade ederek," Kalabalık bir heyet halinde çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu mevsimin en soğuk gününde bu çalışmaya başladık.-10 derecedeki soğukluğu vatandaştan aldığımız sıcaklık ve enerji ile hissetmiyoruz. Büyük bir teveccüh var" dedi.

Belediye Başkan aday adayları da seçim çalışmalarına katılarak birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Mücahit Kutlu "Vatandaştan aldığımız pozitif enerji bizleri duygulandırdı ve omuzlarımıza da bu güvene layık olmak adında yük aldık" derken diğer Belediye Başkan aday adayı Tahsin Akduman'da, "Çalışmalarımız 30 Mart akşamına kadar devam edecek. Tüm desteğimizle başkanımızın arkasındayız" dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.