01/06/2020

MHP VEKİL ÇIKARMAKTA KARARLI

18 Mayıs 2015 - 00:00
MHP VEKİL ÇIKARMAKTA KARARLI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez, Kader Garipoğlu ve Mihriban Budak Yerlikaya, seçim çalışmaları kapsamında şehrin her bölgesini gezerek adım atmadık yer bırakmadı.

7 Haziran seçimlerinden zaferle ayrılmayı hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları, günü bir hayli yoğun geçirdi. Sabahın erken saatlerinde gezilere başlayan adaylar, birçok programa ve sivil toplum örgütü gezilerine katılarak destek istediler. İlk olarak SEDAŞ İl Müdürlüğü'nü ziyaret eden adaylar, çalışma ofislerini gezerek mesai çalışanları ile bir araya geldi. Daha sonra İl Müdürü İsmail Doğandor'u ziyaret eden adaylar, Karaçayır Mahallesi'nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen deve kermesine katıldı.

Kermesin ardından Atatürk Orman Parkı ve Sem-Mak Fabrikasına giden MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, işadamı Emin Semercioğlu'nu ziyaret etti. Daha sonra fabrika çalışanları ile öğle yemeğinde bir araya gelen adaylar, 7 Haziran seçimlerinde destek istediler.

87 KÖY MUHTARI YEMEKTE ADAYLARLA BULUŞTU

Öğle saatlerine kadar yorucu bir tempoda seçim çalışması yürüten adaylar, öğleden sonra Köroğlu Sofrası'nda merkez mahalle ve köy muhtarları ile yemekte buluştu. MHP Teşkilatı tarafından düzenlenen yemeğe 87 köy muhtarı ile birlikte İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP Bolu Belediye Meclis Üyesi Ercan Üsküp, Milletvekili adayları Şükrü Gülez, Kadar Garipoğlu ve Mihriban Budak Yerlikaya, eski Kriminal Daire Başkanı İrfan Bayar'ın yanı sıra üyeler katıldı.

İRFAN BAYAR MHP'YE KATILDI

Yemek öncesi Emniyet Müdürlüğü'nden kadrosuzluk nedeniyle emekliye sevk edilen eski Kriminal Daire Başkanı İrfan Bayar'a, MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın tarafından üç hilal rozeti takıldı. MHP Teşkilatı'na katılmanın gururunu yaşadığını söyleyen İrfan Bayar, "41 yıllık emniyet müdürü İrfan Bayar geride kaldı. Geriye bakarak yürüyemezsiniz. Bugünden itibaren Milliyetçi Hareket Partili İrfan Bayar var. Bir laf vardır; görünmek istiyorsan ayağa kalk, tanınmak istiyorsan konuş, takdir edilmek istiyorsan kısa kes. Bende öyle yapacağım. Birçok yerde konuşma yaptım. Ancak bugün ayrı bir gün, yeni bir başlangıç. Huzurlarınızda Bolu'muz adına milletvekili olan diğer partilerdeki arkadaşlarıma da içten başarı dileklerimi iletiyorum. Milliyetçi hareket partili cesurdur, kararlıdır ve centilmendir. Gönüldaşı olduğum Milliyetçi Hareket'in artık bir neferiyim. 41 yıllık tecrübemi Milliyetçi Hareket Partisi bayrağı altında ülke insanlarıma sunmaya çalışacağım" diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez de muhtarlardan destek isteyerek, "Türk Milliyetçiliği iradesini ortaya koymak, vatanın ve milletin bölünmezliğini, devletin varlığını, korunacağını, Ebed Müddet Devlet daim anlayışımızı koruyacağımızı haykırmak için geldik. Sizlerin desteklerini bekliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun" şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.