25/10/2020

BESİM DURMUŞ “İYİ BİR DOSTLUĞUMUZ VAR”

10 Ocak 2014 - 00:00
BESİM DURMUŞ “İYİ BİR DOSTLUĞUMUZ VAR”

Boluspor teknik direktörü Besim Durmuş, Antalya kampında açıklamalarda bulundu. Kırmızı beyazlıların Pazartesi günü deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacağı ikinci yarının ilk karşılaşmasına çok iyi hazırlandıklarını söyleyen besim Durmuş, “Mücadele ederek kazanan davranışı sergilemek istiyoruz” dedi.

Antalya kampında kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan teknik direktör Besim Durmuş, kampın verimli geçtiğini belirterek, "İkinci yarı etabı bizim için hem beklentilerimize cevap bulabilmek adına hem de kaybettiğimiz günlerin geri gelmesi adına takım olgusunu, takımdaşlığı ve birlikteliği oluşturma noktasında çok önemliydi. Kampın ilk gününden itibaren bu doğrultuda çalıştık. Antrenmanlarımız çok olumlu geçiyor ve futbolcularını uyumu da harika. Beraber hareket edebilmeyi oluşturma adına vücut dilimiz çok iyi gelişti. İyi bir dostluğumuz var. İnşallah bunu da ikinci yarının başıyla birlikte hem sahaya yansıtıp hem de iyi mücadele ederek kazanan davranışı sergilemek istiyoruz. Çünkü kaybettiğimiz puanlar var. Kendimizi daha iyi bir yerde hissetme noktasında hem de takımımızı güvenli bir sıraya taşıma noktasında yapmamız gereken işler var" dedi.

İNŞALLAH İKİNCİ YARIYA OLUMLU BAŞLAYACAĞIZ

Boluspor'un ikinci yarının ilk karşılaşmasında deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçına da değinen Besim Durmuş, "Pazartesi günü oynayacağımız Adana Demirspor maçıyla birlikte hem kamuoyuna güven vermek hem de beklentilere cevap vermek istiyoruz. Bu noktada her şey adımıza çok olumlu geçiyor. Kamp şartlarımız çok iyi, antrenman sahalarımız mükemmel. Çok güzel bir kamp ortamı var. İnşallah her geçen gün bir gün öncesinden daha güçlü ve güvenli olarak devam ediyoruz. İnşallah ikinci yarıya olumlu başlayacağız" diye konuştu.

İLLA OYUNCU ALACAĞIZ DİYE TRANSFER YAPMAYACAĞIZ

Oyuncu almak için transfer yapmayacaklarını açıklayan Besim Durmuş, konuşmasını şöyle tamamladı "Kampımıza Mustafa Kayabaşı katıldı. Takımımıza katkı sağlayabilecek 1-2 tane daha oyuncu bulabilirsek almayı düşünüyoruz. İlla oyuncu alacağız diye transfer yapmayacağız. Devre arası transferleri zor oluyor. Bu noktada hata yapmak istemiyoruz. Beklentimize cevap verecek ve içerideki oyuncu arkadaşlarımıza daha güvenli ve olumlu vücut dilini yansıtan oyuncular bulmak istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.