10/07/2020

BOLUSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

10 Ocak 2014 - 00:00
BOLUSPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

Geçtiğimiz hafta olağan üstü kongre ile yönetime seçilen Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak ve yönetim kurulu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, belediye olarak Boluspor Kulübü'ne her zaman destek verdiklerini söyledi. Desteklerini bundan sonra da süreceğini anlatan Yılmaz, "Bolusporumuz kongre ile genç, dinamik bir yönetime kavuştu. Gençlere güveniyorum. Hepsi başarılı bir iş adamı. Biz geleceği bu gençlerimize emanet edeceğiz. Onlara tavsiyem birbirleriyle istişare ederek karar vermeleridir. Biz her zaman belediye olarak dimdik yanlarındayız. Bugüne kadar Boluspor'un iç işlerine hiç müdahale etmedim ama Boluspor'a sonuna kadar destek verdim. Şimdi ki yönetime de söz veriyorum, kulübün en zor gününde bile destekçileri olacağım" diye konuştu.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak'ta konuşmasında, "Yönetim kurulumuz otuz kişiden oluşuyor genç bir ekibiz. Göreve Boluspor için geldik. Boluspor'u profesyonel bir şekilde yönetmek için göreve talip olduk. Boluspor'da maddi yönden sıkıntılar vardı. Bu sıkıntıları çözdük. Belediye Başkanımıza desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Maddi yönden Boluspor'un futbolculara boyun büküklüğü yoktur. Futbolcularımızdan tek isteğimiz başarı. Sportif başarıyı da yakalarsak her şey çok güzel olacak" ifadelerine yer kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.