25/10/2020

Merkez İlçe’nin Çiçeği Burnunda Başkanı Adil Esen;

10 Ocak 2014 - 00:00
Merkez İlçe’nin Çiçeği Burnunda Başkanı Adil Esen;

“BÜYÜK BAŞARILARIN YOLU BİRLİK VE BERABERLİKTEN GEÇER”

AK Parti Genel Merkezi tarafından sürpriz bir kararla Merkez İlçe Başkanı olarak atanan Adil Esen, kendisini Merkez İlçe Başkanlığı'na götüren süreci değerlendirdi. Açıklamasında birlik ve beraberlik dolu mesajlar veren ve yeni oluşturulacak yönetim kurulu listesinin AK Parti'yi geçmişte olduğu gibi şimdi de sürekli ileriye taşıyacak isimlerden oluşacağını söyleyen Merkez İlçe Başkanı Esen, "Oluşturacağımız yeni yönetim kurulumuzda, eski üyelerimizin tecrübelerinden yararlanırken, yapacağımız yeni takviyelerle de teşkilatımız yineeskisi gibi dinamik bir yapıya kavuşmuş olacak." diye konuştu.

Erol Özak'ın istifası sonrası Genel Merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığı'na getirilen Adil Esen, ilçe başkanı olarak ilk demecini verdi. Açıklamasında birlik beraberlik vurgusu yapan ve kendisini ilçe başkanlığına taşıyan süreç ile oluşturulacak yeni yönetimi de değerlendiren Adil Esen, şunları söyledi:

"Bilindiği üzere Sayın Erol Özak meclis üyeliği için istifa etmişti. Bu sebeple de yeni bir ilçe başkanı belirmek içinkısa sürede çalışmaların yapılması gerekmekteydi.Yapılan bu çalışmalar neticesinde AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Ekrem Erdem tarafından bu görev şahsıma tebliğ edildi. AK Parti'nin Merkez İlçe Başkanlığı gerçekten çok önemli sorumlulukları olan bir görev. İnşallah bu görevi en iyi şekilde ifa ederken yeni başarılar kazanmak için gece gündüz demeden bütün enerjimizle çalışmalarımıza başlayıp,bu çalışmaları kararlılık içerisinde yorulmadan sürdüreceğiz.

"YENİ YÖNETİM 10 GÜNE KADAR OLUŞACAK"

Ben öncelikle 6 yıldır bu görevi büyük bir başarıyla yürüten eski ilçe başkanımız Sayın Erol Özak'a ve ekibine teşekkür ediyorum. Ayrıca bu süreçte bizlere güvenerek bizim bu göreve gelmemize vesile olan tüm büyüklerimize,teşkilatlarımıza, il yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Yeni yönetimimizi yaklaşık 10 gün içerisinde oluşturacağız. Oluşturacağımız bu yeni yönetim kurulumuzda, eski üyelerimizin tecrübelerinden yararlanırken, yapacağımız yeni takviyelerle de teşkilatımız önceki teşkilatlarımız gibi dinamik bir yapıya kavuşmuş olacak. Unutmayalım ki büyük başarıların yolu her zaman birlik ve beraberlikten geçer. Sağlayacağımız bu birlik ve beraberlik hem partimize hem de Bolu'muza büyük katkı sağlayacaktır.

İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDALI OLANDIR

Partimizin insanımıza hizmet odaklı siyaset anlayışının, ilimizde de en güzel şekilde temayüz etmesi için teşkilatlarımızın güçlü olmasızorunludur.Başarının dört unsurda tahakkuk ettiği Heyecan,hız,heves ve hareket prensipleriyle oluşturacağımız yeni yönetim kurulumuz insanımıza hizmeti ana gaye edinerek insanların en hayırlısı olma yolunda en gayretli çalışmaları büyük bir özveriyle bıkmadan yorulmadan yerine getirecektir.

HEDEFİMİZ 30 MART'TA YENİ ZAFERLER ELDE ETMEK

30 Martta yapılacak yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Bu seçim bizler için çok büyük önem taşıyor. Türkiye'nin 11 yılda kat ettiği mesafenin kalıcı olabilmesi ve daha ilerilere taşınabilmesi için AK Parti olarak bu seçimden daha da güçlenerek çıkmamız gerekiyor. Merkez İlçe Başkanı olarak oluşturacağımız yönetimle beraber, hedefimiz Bolu'muzda yeni zaferlere imza atmaktır. Parti olarak koyduğumuz bu hedefe de ulaşmak için gece gündüz çalışıp, Allah'ın iziyle ülkemiz üzerinde oynanan karanlık oyunları,kirlitezgahları,sinsice hazırlanmış planları bir birbozarak,halkımızla beraber bunların tekmiline birden 30 Mart'ta en güzel cevabı en güzel şekilde vereceğiz."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.