25/10/2020

YARIN SABAH SAAT 09,30 ÇAĞSU’DA TÖREN YAPILACAK

11 Ocak 2014 - 00:00
YARIN SABAH SAAT 09,30 ÇAĞSU’DA TÖREN YAPILACAK

Özel Çağsu ve Fatma hatun Hastanelerinin sahibi Cavit Demirin yeğeni Uğur Demir İzmit yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.

Özel Çağsu ve Özel Fatma Hatun Hastanesinde görev yapan Uğur Demir'in vefatı ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.Kaza haberiyle beraber Çağsu ve Fatma Hatunda çalışan birçok kişi İzmit devlet Hastanesine koştu.

10 Ocak CUMA günü Çağsu Hastanesinde şöför olarak görev yapan Metin Arslan ile birlikte İstanbul a gitmek için yola çıkan Uğur Demir'in içinde bulunduğu araç İzmit yakınlarında otobanda meydana gelen zincirleme trafik kazası nedeniyle yolda durmak zorunda kaldı .Kaza yerindeki yaralılara yardım etmek isteyen Uğur Demir araçtan indi bu sırada arkadan hızla gelen bir tır duran araçlara ve Uğur Demir'e çarptı. Kaza sonrası ağır yaralanan uğur demiri olay yerindeki karayollarının aracı ile Kocaeli devlet hastanesine kaldırıldı.burada ilk müdahalesi yapılan Uğur Demir Darıca araştırma hastanesine kaldırılırken yolda can verdi. Kazada yaralanan Ambulans şoförü Metin Arslan da Kocaeli devlet hastanesinde yapılan tedavisinin ardından Bolu Özel Çağsu hastanesine getirildi. Kazadan yaralı kurtulan Metin Arslan, Uğur Demir'in yaralılara yardım etmek için araçtan indiğini belirtti.Yaralı şöför her şeyin biranda olduğunu kendisinin araçtan inmeye fırsat bulamadan tır'ın duran tüm araçlara çarptığını kendisinin uğur demiri kaza sonrası bariyerlerin arasında bulduğunu belirtti.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan uğur demir vefat haberi çağsu ve Fatma hatun hastanesinin çalışanlarını ve tüm sevenlerini yasa boğdu.Gece 12 de ÇAĞSU Hastanesine getirilen cenazeyi kalabalık bir gurup karşıladı.

Uğur Demirin cenazesi 12/01/2014 günü saat 09;30 da Çağsu hastanesinde yapılacak törenin ardından siteler camiinde kılınacak öğlen namazı sonrasında şehitler mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.