14/06/2021

Babasının yokluğunu Başbakan doldurdu

25 Ocak 2016 - 00:00
Babasının yokluğunu Başbakan doldurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile olan yakınlığı bütün Bolulular tarafından bilinen Muhittin Palazoğlu’nun kardeşi Esat Palazoğlu nişanlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile olan yakınlığı bütün Bolulular tarafından bilinen Muhittin Palazoğlu'nun kardeşi Esat Palazoğlu nişanlandı.

Cumhurbaşkanlığı resepsiyonları, resmi yurtdışı iş seyahatleri ve özel yemeklerde aranan isim olan Muhittin Palazoğlu, kardeşi Esat Palazoğlu'nu evlendiriyor.

Esat Palazoğlu'nun evliliğe ilk adımını attığı kız isteme törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu katıldı ve Palazoğlu ailesini temsil etti. Aile yakınlarının yanı sıra Palazoğlu ailesinin yakın çevresinden Bolu'dan da 4-5 kişinin bu özel gecede yer aldığı bildirildi. Alınan bilgiler doğrultusunda bu özel gecede Bolu'dan Ömer Faruk Deligöz ve Mustafa Ertem'in de yer aldığı ifade edildi.

Oldukça sıcak hoş sohbet ortamında geçen gecede Başbakan Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu, Palazoğlu ailesiyle beraber kız evine gitti. Başbakan ve eşi 3,5 saat boyunca Palazoğlu ailesiyle beraber kız evinde vakit geçirdi. Kız babasından "hayırlı olsun" cevabını aldıktan sonra Başbakan Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu söz yüzüklerini taktılar ve kurdeleyi kestiler.

Esat Palazoglu sosyal medyadan takipçileriyle şu tweeti paylaştı ;

"Babamın yokluğunda bize babalık yapıp bana kız istemeye gelen Ahmet Davutoğlu Hocam, mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadı."

Biz de Memleketim Bolu Gazetesi olarak Esat Palazoglu ve ailesini kutluyor, mutluluklarının bir ömür sürmesini diliyoruz. Haber Merkezi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.