02/06/2020

AH BİZİMDE OLSA KEŞKE

Önder Gökdemir

16 Ağustos 2016

PTT Birinci ligin başlamasına sayılı günler kala Bolusporumuz diğer PTT Birinci lig takımlarına göre üstün yönlerini ve zayıf yönlerini dile getirmek istedim. Boluspor 2016-2017 yılına hızlı bir giriş yaptı. Bu kulüp bazında başkan ve yardımcıları, transfer edilen futbolcular, teknik heyet ve yapılan hazırlık maçları. Bunların hepsini bünyesinde barındıracak hizmet edecek kulüp binası, alt yapı, antreman sahaları hepsi belki de dört dörtlük olmasada diğer takımlara baktığımız zaman çoğu takımdan çok iyiyiz. Bu hizmetleri yapanlara teşekkür etmeden geçemem.

Ama Bolu'da Boluspor seyircisinin en büyük eksiği stadyum evet Hemşerilerim sizlerin sürekli dile getirdiğiniz ve benimde sizlere yardımcı olmak ümidiyle sıklıkla kaleme aldığım stadyum meselesi. Ben sizlere daha önceden yazmıştım Eskişehirde hayatımı devam ettiriyorum diye. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. 2008 yılında oynanan Boluspor-Eskişehirspor playoff maçından sonra bakın Eskişehirspor öyle bir yol aldı ki il yönetimi, politikacılar, Belediye başkanı, en önemlisi Eskişehirspor yönetiminin büyük katkılarıyla Eskişehir'e bu stadyum kazandırıldı. Değerli Hemşerilerim oturarak veya kağıda yazarak ben Bolu'ya stad yapacağım demekle olmuyor. Aradan geçen 8 sene gibi bir zaman içinde Bolu'da ne stadyum var ne de çalışması. Üzülüyorum! Şuan Başkan ve heyeti yeni çalışmalarıyla bir üst lig için sinyaller veriyor. Ama üst lig için Bolu'ya yakışan Boluspor'a yakışan bir stadyumumuz bile yok. Merakla bekliyorum verilen sözler ne zaman erine getirilecek diye.

Bende güzel bir stadyumda Boluspor'u seyretmekten zevk duyarım. İnşallah bu temennilerim en kısa zamanda meyvelerini vermeye başlar.

Sizleri Eskişehir'e Boluspor maçını izlemeye bekliyorum. Muhteşem bir stadyum sizlerde bu stadyumu gördükten sonra bana hak vereceksiniz. Yazımın başında dediğim gibi YIL 2008 YIL 2016. Boluspor hep yerinde sayıyor. Ben diyorumki 2016 yılı bizim yılımız olsun stadyum müjdesi ile PTT birinci lige başlayalım.

Yazımda bahsettiğim stadyumun fotoğraflarını sizler için paylaşıyorum. En iyisi en güzeli Bolusporumuzun olsun.

Saygılarımla

Bolusporumuza yeni sezonda başarılar dilerim.

AH BİZİMDE OLSA KEŞKE - Önder Gökdemir
AH BİZİMDE OLSA KEŞKE - Önder Gökdemir
AH BİZİMDE OLSA KEŞKE - Önder Gökdemir

1 yorum yapılmış

  • AYDINYILMAZ21 Ağustos 2016 • 17:33

    Boluspor kulüp başkanı aynı zaman da Şanlıurfaspor onursal başkan!! Sayın Necip Çarıkçı yı Şanlıurfaspor verilen " 2 transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men" cezasının kaldırılmasında gösterdiği gayretlerinden dolayı KUTLUYORUM!!!!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarın diğer yazıları